25.03.2012 Освячення храму Казанської ікони Божої Матері
25 березня митрополит Миколаївський і Вознесенський Пітирим з архіпастирським візитом відвідав с. Кобзарці Снігурівського району, де звершив велике освячення новоспорудженого храму на честь Казанської ікони Божої Матері та Божественну літургію по чину Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили благочинні I-ого Миколаївського, Снігурівського, Березнегуватського округів - протоієрей Петро Струкало, протоієрей Микола Маїк, протоієрей Михайло Новіцюк та духовенство Березнегуватського і Снігурівського благочинь.
На богослужінні молилися голова Снігурівської райдержадміністраціі Сергій Васильович Бунчук, Кобзарцівський сільський голова Заморій
Олександр Дмитрович.
По завершенні служби Правлячий Архієрей привітав всіх присутніх із з освяченням новоспорудженного храму та нагородив керівника місцевого господарства Бренюка Анатолія Дем’яновича орденом УПЦ преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських II-го ступеня.

