25.03.2012 Освячення храму Казанської ікони Божої Матері

25 березня митрополит Миколаївський і Вознесенський Пітирим з архіпастирським візитом відвідав с. Кобзарці Снігурівського району, де звершив велике освячення новоспорудженого храму на честь Казанської ікони Божої Матері  та Божественну літургію по чину Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили благочинні I-ого Миколаївського, Снігурівського, Березнегуватського округів - протоієрей Петро Струкало, протоієрей Микола Маїк, протоієрей Михайло Новіцюк та духовенство Березнегуватського і Снігурівського благочинь.

На богослужінні молилися голова Снігурівської райдержадміністраціі Сергій Васильович Бунчук, Кобзарцівський сільський голова Заморій
Олександр Дмитрович.

По завершенні служби Правлячий Архієрей привітав всіх присутніх із з освяченням новоспорудженного храму та нагородив керівника місцевого господарства  Бренюка Анатолія Дем’яновича орденом УПЦ преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських II-го ступеня.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15